Tarihçemiz

Firmamızda  kalite yönetimi sistemi çalışmaları her geçen gün iyileştirilerek profesyonel ve dinamik yapıdaki ekibimizle devam etmektedir. Yurt genelinde 500 e yakın satış noktasıyla kalite, hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ürünlerini tüketiciye ulaştırmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Yeni oluşumlara, bayiliklere açık olan firmamız profesyonel pazarlama politikalarıyla kaliteli ve uygun fiyatta, göz alıcı, her zevke, her keseye uygun modern tasarımlarıyla ürünlerini müşterisine sunmaktadır.Hizmette sınır tanımayan firmamız satış sonrası hizmette de kurmuş olduğu satış sonrası hizmet ağıyla müşterisine her zaman en uygun çözümleri sunmakta ve markasını ve müşterisini desteklemektedir. Ticaret hacmini artırmak uluslar arası ve yurt genelinde yapılan fuarlarda yeni tasarımlarıyla estetiği ve modern çizgisini görmek isteyenlerle tanıştırmaktadır.Her geçen gün ticaret hacmini artırarak uluslararası satış ağını genişleterek dünyaya açılmaktadır.Kısa vadede hayata geçireceği yeni projeleriyle hem ülke ekonomisine ve pazar payına katkıda bulunmayı hedeflerinin içinde görerek,çizgisinde devam edecektir.

 

Türk Mobilya sektöründe her zevke ve keseye uygun ürün seçenekleriyle tüm dünya da kaliteli hizmet veren ender firmalar arasında yer almaktadır.40.000 m2si kapalı olmak kaydıyla 77.000 m2lik Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuş olan tesislerinde son teknoloji ürünlerini kullanarak sürekli büyümekte ve en mükemmel hizmeti verebilmek amacında yolunda mesafe kaydetmektedir.

 

Saltanat Mobilya markasıyla tesisimiz günlük 60 takım koltuk takımı, 500 adet kanepe, 400 adet yatak, 200 adet baza, 15 takım yatak odası, 15 takım yemek odası üretmektedir.

 

Firmamız hizmette kusur olmaz anlayışından yola çıkarak kapasitesini her geçen gün artırmakta,kapalı olan ölçümünü daha yükseltmektedir.
Firmamızda MRP,ERP sistemi, kalite yönetimi sistemi çalışmaları her geçen gün iyileştirilerek profesyonel ve dinamik yapıdaki ekibimizle devam etmektedir. Yurt genelinde 500 e yakın, yurt dışında 100 ülkede 200 e yakın satış noktasıyla kalite, hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ürünlerini tüketiciye ulaştırmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Yeni oluşumlara, bayiliklere açık olan firmamız profesyonel pazarlama politikalarıyla kaliteli ve uygun fiyatta, göz alıcı, her zevke, her keseye uygun modern tasarımlarıyla ürünlerini müşterisine sunmaktadır.Hizmette sınır tanımayan firmamız satış sonrası hizmette de kurmuş olduğu satış sonrası hizmet ağıyla müşterisine her zaman en uygun çözümleri sunmakta ve markasını ve müşterisini desteklemektedir. Ticaret hacmini artırmak uluslar arası ve yurt genelinde yapılan fuarlarda yeni tasarımlarıyla estetiği ve modern çizgisini görmek isteyenlerle tanıştırmaktadır.Her geçen gün ticaret hacmini artırarak uluslararası satış ağını genişleterek dünyaya açılmaktadır.Kısa vadede hayata geçireceği yeni projeleriyle hem ülke ekonomisine ve pazar payına katkıda bulunmayı hedeflerinin içinde görerek,çizgisinde devam edecektir.